• חדש
JingooBon בחזרה מגן מסך תואם עם iPhone Xs/iPhone X [2-Pack], אחורי זכוכית מחוסמת [3D Touch] מזג זכוכית סרט אנטי טביעת אצבע/שריטה תואם עם iPhoneXs/iPhoneX (5.8 אינץ')

JingooBon בחזרה מגן מסך תואם עם iPhone Xs/iPhone X [2-Pack], אחורי זכוכית מחוסמת [3D Touch] מזג זכוכית סרט אנטי טביעת אצבע/שריטה

Buyers rating:
ILS 10.48

זמינות

【2 חלקים : חזרה】 - תוכנן במיוחד עבור i Phone Xs/X (5.8") מדויק של מגזרות.מכסה אחורי של הטלפון שלך עם מבוצר זכוכית אשר נותן הגנה מלאה עבור i Phone Xs/אקס 【עבור i Phone Xs/X רק】- אלה מגיני מסך הן עבור i Phone Xs/X (5.8").לא מתאים לאייפון XR (6.1") או ה-i Phone Xs מקס (6.5"). 【קל להתקנה】- עם ערכת התקנה, זה יהיה יותר קל לשים את זכוכית מחוסמת ב-i Phone שלך Xs / i Phone אקס 【מקרה ידידותית -】 - תוכנן במיוחד כדי להיות קטן יותר מאשר ה-i Phone Xs / i Phone X בחזרה זכוכית גודל.מתאים ברוב המקרים.ללבוש האהוב עליך מקרה, יש את המסך מוגן באותו הזמן. 【Anti-Scratch/לנפץ/טביעת אצבע】 - עד קשיות 9 H אשר למעשה יכול להגן על i Phone שלך Xs / i Phone X לא רצויים שחיקה ושריטות על ידי סכינים, מפתחות ועוד כמה קשה חומרים.מצופה pyrophoric oleophobic ברור שכבות, זכוכית מגן מפני זיעה, שאריות שמן מטביעות אצבעות, שומר מסך הטלפון שלך וטהור כל היום. 1.זה עשוי זכוכית מחוסמת או פלסטיק.מגן מסך זה הוא אמיתי זכוכית מחוסמת.זה מורכב במיוחד מעובד זכוכית אשר יעיל מאוד להגנה על המסך שלך מפני נזק. 2.למה יש לי מגן מסך קבל סדוק או מרוסקת?.זה לא מגן המסך עצמו אשר מרוסק וסדוק הוכחה.מגן המסך עוזר את מסך הטלפון שלך להפחית את הסיכוי לקבל מרוסקות או סדוקות.מגן המסך לוקח את כוח ההשפעה, הלם כוח במקום את מסך הטלפון שלך.כתוצאה מכך, מגן המסך היה מקבל סדוק או מרוסקת כי זה זכוכית, אחרי הכל. 3.זה מראה טביעות אצבעות.בגלל ציפוי oleophobic שלנו מגיני מסך, טביעות אצבעות לא מקל, ניתן בקלות לנקות.אנו ממליצים להשתמש בד מהיר וקל לניקוי. 4.האם מגן המסך מכסה את כל המסך?למה זה יותר קטן מסך אייפון?.בשל קצה מעוגל של ה-i Phone עיצוב, וכדי לשפר את תאימות עם רוב המקרים, זכוכית מחוסמת אינה מכסה את כל המסך.זה יעיל למניעת מבעבע, קילוף בקצוות. 5. למה את מגן מסך לבן הקצה.ה-i Phone יש 2.5 D קצוות מעוגלים סביב המסך, אך בשל חוסר עקביות בייצור, לא כל מכשירי iphone יש בדיוק 2.5 D קצוות מעוגלים.יש אכן מעט ההבדל על קצוות מעוגלים שונים של מכשירי iphone של יצרנים שונים.עם זאת, כל Jingoo Bons מגיני מסך להקפיד מיוצר להתאים 2.5 D נרפא הקצה.כתוצאה מכך, אתה עלול למצוא את השוליים הלבנים מסביב מגן מסך.

אודות המוצר

בחירת לקוחות