• חדש
Homdox 1.72 GPM חשמלי כביסה לחץ 1500W חשמל מכונת כביסה בלחץ גבוה לניקוי המכונה עם 4 חרירי קצף,תותח הטוב ביותר עבור ניקוי בתים, מכוניות, חניונים, חצרות פנימיות (ירוק)

Homdox 1.72 GPM חשמלי כביסה לחץ 1500W חשמל מכונת כביסה בלחץ גבוה לניקוי המכונה עם 4 חרירי קצף,תותח הטוב ביותר עבור ניקוי בתים,

Buyers rating:
ILS 149.99

זמינות

כניסה : שימוש אוניברסלי מתכת גן מתאם. 40º - השתמש ב-windows ו-מסכים;. ➣[ חזק מנוע ] 1500 וואט מנוע מקסימלית 1500 PSI כוח הניקוי.מופעל באמצעות מערכת קרור תעשייתי מנוע, כוח הפיצוץ דרך זוהמה ולכלוך.את הכוח הטוב ביותר מכונת כביסה אי פעם!אני אוהב את זה ניקיתי את החצר להגדיר וגדרות, פטיו קומה ב לא היה חזק וקל משקל אך זה לעולם לא נפל או נתן לי בעיות אם אתם מחפשים מוצר נהדר לרכוש מקבל אחד, אתה לא תצטער זה יותר שווה את הכסף ששולם עבורו.כמו לחץ גבוה foamer, פולימר עמיד בפני קורוזיה ניקוי הבקבוק יכול לשחרר קשים או להסיר עמוק כתמים.הם נועדו להסיר אפילו נחוש בדעתו לכלוך, שומן או לכלוך מן אופקי ואנכי רווחים ללא כל מאמץ. עיצוב אנושית.אתה פשוט מחבר את זה ולצרף אותו את הצינור!ואז לשים את חרירי במקום, להפוך אותו, ללחוץ על ההדק!יש לו מברשת, קצף המרסס, כמו גם : 0°, 15°, 25°, 40°,סבון ספריי מצורף. השתמש בבטון, לבנים ושאר משטחים קשים עם כתמים עקשנים;. כדי לשחזר את משטחים.מקצועי מתכת צינור כפול פרסום מחבר מתכת יציאת מים.שלי לפני המעבר אף פעם לא מקבל את סאן, אז יש עובש הסרט באזורים להישאר רטוב לעתים קרובות.את Homdox חשמלי כביסה לחץ מייצר עד 1500 PSI של לחץ מים ו-1.בקלות להסיר את משטח הזפת ממכוניות, חרקים כתמי גריז פיקדונות על בטון, שמן, כתמי חלודה כתמים, אחרים עקשן חצר וגינה פסולת ולכלוך. כדי לשחזר את משטחים.הלחץ הזה מכונת כביסה הוא מספק לשימוש עושה את העבודה במינימום מאמץ.הכוח הזה מכונת כביסה עבד מושלם כדי לקבל את זה נקי!. 20 מטר בלחץ גבוה צינור ו-35 מטר כבל חשמל לאפשר שימוש גמיש באזורים גדולים.מנוע רב עוצמה של 1500 וואט מנוע הממונה על כוח הניקוי.מתכת פליז מתאם מונע את שבירת מהחלק התחתון של האזור, במקום פלסטיק דקיק המחבר.מופעל באמצעות מערכת קרור תעשייתי מנוע, כוח הפיצוץ דרך זוהמה ולכלוך.את Homdox כביסה בלחץ מספק את הכל כדי להתמודד עם מגוון רחב של ניקוי משימות : בתים, מבנים, קרוואנים, מכוניות, משאיות, סירות, דקים, חניונים, חצרות פנימיות, ציוד דשא, ועוד.תותח הקצף שעולה עם הכוח כביסה יכול לייצר קצף צפוף, בקלות לנקות את המכונית או לבצע ניקוי אחרים משימות קצף תרסיס ניקוי.את בלחץ גבוה יש מכונת כביסה 2 חסון גלגלים ארגונומית טלסקופית המוטות; הקרס משמש לאחסון הכבלים, רובים, סבון בקבוקים; זה מאוד נוח לשימוש.

אודות המוצר

בחירת לקוחות