• חדש
Useluck 10 מתכוונן SpokeShave עם 4 החלפת להבים המקצועה עם בסיס שטוח להב מתכת עץ עבודת יד הכלי המושלם עבור הקצעה חיתוך עץ כלי עבודה החלקת המטוס.

Useluck 10 מתכוונן SpokeShave עם 4 החלפת להבים המקצועה עם בסיס שטוח להב מתכת עץ עבודת יד הכלי המושלם עבור הקצעה חיתוך עץ כלי עבודה

Buyers rating:
ILS 17.98

זמינות

☞5 להב : הלהבים נבחרים SK2 חומר אשר קשיות 58-60 HRC, כל לאחר טיפול בחום, סכין-edge עם הרבה התנגדות ללבוש.לא צריך לדאוג להם להיות משעמם הכנו 4 החלפת להבים. ☞קל לשימוש עיצוב : אתה יכול בקלות כדי להתאים את המיקום של נגרות המטוס להבים באמצעות ברגים מתכוונן,נוח יותר עבור עץ craver, קל לתפעול ושימוש. ☞באיכות גבוהה : הגוף של יד נתב המטוס עם איכות גבוהה של ברזל יצוק.ואני מגרד נעשה על ידי 65 Mn וטיפול בחום.קשיות גבוהה וקשיחות, חיי שירות ארוכים יותר. ☞להפחית ללבוש : החלק התחתון של היד המטוס נהג ללבוש-חומר עמיד אשר יכול להפחית את התחתון של שחיקה ביעילות.אנכיים ואופקיים להב התאמה עם פליז התאמת הברגים. ☞אנטי-חלודה חבילה : הלהבים דיבר מגלח עטופות בשקית פלסטיק עם שמן, אשר אין יותר אנטי-חלודה זמן מאשר רגיל יניקה כרטיס החבילה.אם אתה חובב DIY, נסה את זה,זה USELUCK עץ מטוסים יהיה הבחירה הטובה ביותר שלך, קל שלה כדי להתאים להשתמש,זה יכול לעזור לך לסיים את עבודת נגרות טוב יותר.מושלם עבור חובבי נגרות, בבית-הספר היסודי ובבית הספר התיכון נגרות אימון כיתה, המשמש עבור הקצעה צורה לא סדירה משטח עץ. 9.3" כלי lenth. 2.05"להבים רוחב.שחור ואדום. 1pc*spokeshave. 4pcs*להבים.

אודות המוצר

Size:
9.3 tool lenth 2.05blades width. Main color

בחירת לקוחות