• חדש
גשום 25 חבילות 11×6×6 ס מ משלוח קופסאות, קטנות קראפט גלי תיבת פרסומי ,עסקים קטנים עבור קופסאות קרטון,תיבות דואר עבור משלוח, העברה,אחסון,וכו'.

גשום 25 חבילות 11×6×6 ס מ משלוח קופסאות, קטנות קראפט גלי תיבת פרסומי ,עסקים קטנים עבור קופסאות קרטון,תיבות דואר עבור משלוח, העברה,אחסון,וכו'.

Buyers rating:
ILS 44.98

זמינות

❦גודל ומפרט❦ קטן נע משלוח תיבות הוא 11x6x6 אינץ', 25 pack, קראפט צבעי קרטון גלי, קופסאות , תיבות אריזה ומשלוח קטן, קל משקל הפריטים ,יכול פוגש ביותר דיוור ומשלוח הספק מפרט טכני. ❦חומר❦ קטן זה קרטון גלי ארגזים עשוי קראפט נייר גלי,עמיד ויציב, בדקנו בהיבטים רבים והם הטובים ביותר במונחים של התנגדות לחות ועמידות, אספקת באיכות גבוהה, חוויית קנייה. ❦בשימוש נרחב❦ אלה קופסאות קרטון לפגוש את המפרט של רוב הדיוור וחברות הובלה.אתה יכול לבחור קרטונים של מפרטים שונים לפי הצרכים שלך כדי להציל את עלויות התחבורה.הם יכולים גם לשמש קופסאות מתנה, משפחה אחסון קופסאות קרטון, כגון צעצועים, בגדים, אביזרים, חלקים קטנים המוצרים, לחסוך זמן בחיפוש אחר פריטים קטנים לשמור על הבית שלכם נקי ומסודר,לתת לכם שמחה את מצב הרוח. ❦קל לשימוש❦על מנת לחסוך מקום ולאפשר אחסון, כל תיבה פרסומי מועברים בדירה טופס, מוצרים ארוזים 25 שטוח ארוז בקופסאות למכירה.מתי להשתמש בהם, הם צריכים להיות מקושרים עם קלטת, וזה לוקח רק כמה דקות לארוז.יצוין, כי אם אתה צריך להעביר פריטים שבירים, בבקשה להגן על פריטים באריזה. ❦איכות השירות❦ אם יש לך שאלות על המוצר או צריך לאחר שירות ומכירות, אנא פנה אלינו, אנחנו נפתור את זה בשבילך בהקדם האפשרי, ולהביא לכם חווית קנייה נעימה.גודל : 11×6×6 | צבע : קראפט.

אודות המוצר

בחירת לקוחות