• חדש
[2+2+1 חבילת] UniqueMe Compatiable עם ה-iPhone 12 Pro 6.1 אינץ ' מלפנים ומאחור מגן מסך + מצלמה עדשת מגן זכוכית מחוסמת עם מסגרת ההתקנה【לא עבור iPhone 12】【בצורת U הקשר】.

[2+2+1 חבילת] UniqueMe Compatiable עם ה-iPhone 12 Pro 6.1 אינץ ' מלפנים ומאחור מגן מסך + מצלמה עדשת מגן זכוכית מחוסמת עם מסגרת

Buyers rating:
ILS 19.48

זמינות

【שילוב מושלם】 : תואם עם i Phone 12 Pro 6.1 אינץ', 2 חבילת חזית מזג זכוכית מגן מסך + 2 לארוז בחזרה מזג זכוכית מגן מסך + 1 לארוז עדשת המצלמה מגן.מגן המסך עשויים איכות גבוהה זכוכית חומרים. 【HD ברור】 : הוא תוכנן במיוחד עבור i Phone 12 Pro 6.1 אינץ', זה יכול לכסות לחלוטין את מסך הטלפון ,מצלמה, עדשה, לשחזר את הטלפון המקורי שלו, מסך איכותי. 【בכושר טוב】 : את גרסה משופרת חדשה של העדשה הסרט, העיצוב המדויק של חור בעמדה מאוד בקנה אחד עם מצלמת טלפון נייד, הגרסה החדשה של הלילה בהקלטה מעגל משפר את טשטוש של המצלמה, הבעיה שהסרט הוא קל ליפול. 【קל להתקנה】 : מדריך וידאו מצורף אריזת המוצר.אתה יכול להתקין אותו אחרי צפייה בוידאו.גרסה מעודכנת של הסרט הוא קל להתקנה, ללא בועות או לבן גבולות, והוא מתאים לחלוטין על מסך הטלפון. 【Unique Me של שירות】החנות שלנו מספק מושלם לאחר שירות ומכירות לכל הקונים תגובה מהירה בתוך 24 שעות.

אודות המוצר

בחירת לקוחות