• חדש
Veggicy בועה בועה במכונה 8-חור כמות עצומה יוצר בועות 2021 צעצועים מגניבים & מתנה חיצוני צעצועים עבור ילדים וילדות בועה לקיץ פעילויות חוצות (כולל בועה פתרון)

Veggicy בועה בועה במכונה 8-חור כמות עצומה יוצר בועות 2021 צעצועים מגניבים & מתנה חיצוני צעצועים עבור ילדים וילדות בועה לקיץ פעילויות

Buyers rating:
ILS 10.66

זמינות

【מה אתה יכול לקבל】 מכונת הבועות*1, בועות פתרון*1. שימו לב : לא מכיל סוללות. 【רב-בועה חור עיצוב】מכונת הבועות יש 8 בועה חורים, אשר יכולים לפוצץ מאות בועות לדקה.מגניב מכונת הבועות עיצוב : בועות צבעוניים יכולים לספק לילדים העדפות למשוך את תשומת הלב שלהם. 【קל להשתמש】את מכונת הבועות צריך להיות מותקן עם 3 סוללות AA (המוצר אינו כולל סוללות), אשר קל להתקנה ולשימוש.יוצקים בועה פתרון בועה פתרון על חילוף לוח, לטבול את מכונת הבועות בבועה פתרון , ולאחר מכן הקש על המתג כדי ליהנות בועת זמן. 【מתנה מושלמת】בועה יש מכונת מעניין וייחודי עיצוב מראה, אשר מסייע לקדם את התפתחותם של הילדים, דמיון ויצירתיות, והוא יכול לשמש כמתנת יום הולדת עבור ילדים.הילדים שלך יכולים לקחת את הבועה הזו מכונה עם אותם, וזה כיף, אינטראקטיבי צעצוע יכול לשמור אותם אירח במשך זמן רב. 【כיצד להפוך את הבועה פתרון】①4 כוסות (950 מ "ל) של חם water②Half כוס (115 גרם) של סוכר ③Half כוס(120 מ" ל) של נוזל סבון כלים.הבועה הזאת המכונה עשוי qualitied פלסטיק, לא רעילה ובטוחה עבור ילדים או בני.אבל בבקשה להיזהר לא לתת את בועת מים misfall לתוך הפה של הילד.

אודות המוצר

בחירת לקוחות