• חדש
טהור נתרן Tripolyphosphate (8 עוז.), ידידותי לסביבה אריזה, ניקוי חזק הסוכן, מרכך מים, כביסה מוספים (זמין גם ב-1 ק ג, 2.5 ק ג, & 50 ליברות)

טהור נתרן Tripolyphosphate (8 עוז.), ידידותי לסביבה אריזה, ניקוי חזק הסוכן, מרכך מים, כביסה מוספים (זמין גם ב-1 ק ג, 2.5 ק ג,

Buyers rating:
ILS 10.48

זמינות

נתרן Tripolyphosphate NSF/ANSI 60 : שתיית מים טיפול בכימיקלים.עוזר לרכך את המים. 100% שביעות רצון מובטחת!.טהור נתרן Tripolyphosphate (STPP) הוא נהדר עבור הכבדות ניקוי.הוא משמש גם כביסה, לטיפול במים, כמו מרכך מים, ועוד.מומלץ שימושים : אני.ניקוי חזק הסוכן השני.מרכך מים & טיפול במים iii.כביסה תוסף להסיר מינרלים הצטברות iv.מתחלב & מייצב נגד שיזוף הסוכן על העור שלנו STPP : אני.האיכות הגבוהה ביותר – טהור נתרן Tripolyphosphate אבקת ii.עוצמה – שימוש כבד ניקוי iii.טבעי, ללא תוספים, חומרי מילוי, & כימיקלים אחרים. iv.המחיר הטוב ביותר – מחיר נמוך מהמתחרים פשוט לא יכול לנצח. וי, 100% כסף בחזרה להבטיח – לא מרוצה?להחזיר אותו לקבלת החזר מלא מומלץ לשימוש : להוסיף אבקת כביסה כדי לשפר את ניקוי פוטנציאל, או אחד את השני המומלץ משתמש שהוזכרו לעיל.מרכיבים : נתרן Tripolyphosphate 100% כסף בחזרה להבטיח : אנו בטוחים כי אתה אוהב את המוצרים שלנו, לעמוד מאחורי כל פריט עם 100% אחריות לשביעות רצון.אם אתה לא מרוצה עם הרכישה שלך להחזיר את המוצר ולקבל החזר מלא. *לא עבור בני אדם או בעלי חיים צריכת אזהרה : מוצר זה גורם גירוי בעור רציני גירוי העין.ללבוש ביגוד מגן eyewear בעת טיפול.לשטוף את הידיים ביסודיות עם מים וסבון לאחר הטיפול המוצר.אם גירוי בעור מתרחשת, לשטוף ביסודיות עם מים וסבון.אם גירוי העין מתרחשת, לשטוף עם מים, להסיר עדשות מגע, אם קיים.פנו מיד לטיפול רפואי אם הגירוי נמשך.

אודות המוצר

בחירת לקוחות