• חדש
magicalmato ילדים, חוף צעצועים להגדיר.צעצועי חול, ארגז צעצועים לפעוטות, טירת חול צעצועים על החוף, רשת החוף שקיות,חוף סט בייבי. (12PCS )

magicalmato ילדים, חוף צעצועים להגדיר.צעצועי חול, ארגז צעצועים לפעוטות, טירת חול צעצועים על החוף, רשת החוף שקיות,חוף סט בייבי.

Buyers rating:
ILS 38.98

זמינות

★[12 ידידותי לסביבה חול צעצוע] כולל 1 דלי חול כמו בית, 1 צעצוע של משאית זבל ,1 הספינה עובש,1 ילד מזלף, 2 חול, אתים, 2 ילדים גורף, ו-4 חיות ים תבניות.מתאים מאוד לתינוקות, פעוטות, בנים, ובנות בגילאים שונים, לשחק בחול על החוף או ארגז חול.( נשלח צבע אקראי). ★ [חסון צעצועי חול] חוף צעצועים עשויים עבה, ידידותי לסביבה חיטה חומר, לא זול פלסטיק דק.הוא עמיד,עמיד בפני קורוזיה,למתן נפח,קל לאחיזה,קצוות חלקים,לא קוצים,מספקים בטוח יותר הגנה לפעוטות.עם הקפדה על איכות ובטיחות, זו קבוצה של חוף צעצועים יכול לשרת את הילדים במשך שנים רבות. ★[קיץ כיף לילדים חיצוני]ילדים יכולים לבחור לשחק בכל מקום על החוף, פארק, ארגז חול, מגרש משחקים לילדים, גן, בריכת שחייה, חצר.זו קבוצה של חוף צעצועים יכול לענות על הצרכים של ילדים.זה הוא החוף הטוב ביותר צעצוע לילדים בקיץ.לשחרר את הילדים של הטבע לשחק עם חול, לתת לילדים ליהנות קיץ כיף, לתת לילדים לשחק עם הטבע. ★[קל לנשיאה]זה סט של נייד וקל-אל-חנות חוף צעצועים.עם לשימוש חוזר שקיות רשת, אתה יכול בקלות לאחסן את כל החוף. toys.Net בכיס יש קשיחות, מושך לא רע, קל לאחסון, למנוע אובדן. ★[כיף עם חול ים צעצועים] חול מוצק, כמו גם נוזל.זה הוא הפכפך וקל להבנה.זה בלתי נדלה של עשרות אלפי דרכים לשחק את המהות יכול להכיר ולפתח הפנימי הצרכים של הילדים.חוף צעצועים הם ללא ספק את הכלים הטובים ביותר כדי לשחק עם החול.ילדים והורים בונים לעצמם ארמונות בחול או ממלכות, לחפור אותם עם את חפירה, מגרפה, ולהעביר אותם עם משאיות.ליהנות שעות של כיף בקיץ.זה צבעוני קבוצה של ילדים החוף של צעצועים מכיל 12 סוגים של חוף צעצועים : לא רק לילדים לשחק על החוף, גינות,מתקני משחקים,ארגזי חול, אבל גם בריכת צעצועים מתאימים רחצה בבריכה מקורה חול הוא גם מתאים מאוד.החוף הוא שמח גן עדן לילדים.הסט החדש של חיצוני צעצועים לילדים ב-2021, עם צבעוני צבעים, הוא מאוד פופולרי עם ילדים.זה הוא המתנה הטובה ביותר עבור הילדים בקיץ.חוף צעצועים הם מאוד מתאים לילדים בגיל 3-10 שנים לשחק על החוף או בתוך ארגז החול.השתמש באת חפירה כדי לחפור בור, מגרפה לחפור חול, ארמון החול לבנות בניין.הילדים שקועים כיף לשחק בחול.חול תבניות, כלי ערכות לשלב חינוך, בידור פונקציות, מתאים לילדים ליצור מעניין ויצירתי צורות ופסלים.טיפים : את צבע החול עובש החוף סט צעצוע הוא אקראי.קבוצה הגדולה עם מגוון גדול.מאוד צבעוני.בטוח חומרים.ממש עשוי טוב,.מתאים החוף.תן לנו ללכת לחוף על יום קיץ יפה עם הילדים שלנו ולהתחיל קיץ שמח הטיול לחוף.

אודות המוצר

בחירת לקוחות