• חדש
לקרואה Cúrate דובדבן לימון מים מוגזים, דובדבן, לימון, סלים, פחיות, באופן טבעי Essenced, 0 קלוריות, 0 ממתיקים, 0 נתרן, 12 Fl Oz (חבילה של 8)

לקרואה Cúrate דובדבן לימון מים מוגזים, דובדבן, לימון, סלים, פחיות, באופן טבעי Essenced, 0 קלוריות, 0 ממתיקים, 0 נתרן, 12 Fl Oz

Buyers rating:
ILS 77.40

זמינות

8-PACK : דובדבנים לימונית 12 עוז סלים, פחיות, מושלם למקרר, למשרד או המשפחתי הבא שלך לקבל ביחד!.בריא יותר : שלא כמו משקאות ספורט, ויטמין משופר ווטרס, וסודה, לקרואה הוא בריא, טבעי מים מוגזים עם 0 קלוריות, 0 ממתיקים 0 נתרן.אשמה חינם : לשתות עם אפס דאגות!לקרואה מכילה 0 קלוריות, 0 ממתיקים, 0 נתרן.במים הנוצצים שלנו הוא טבעוני, ללא גלוטן, ללא GMO, ו Whole30 מאושר.המשקאות שלנו מציעים מושלם התזה של כיבוד כדי לעבוד ולשחק.מרענן : לקרואה הוא בריא, מרענן, מים מוגזים, כי אתה יכול להרגיש טוב עם שיתוף עם החברים ובני המשפחה שלך.נהנה לקרוא בחדר הכושר, במשרד או בדרכים!לקרואה הוא עשה עם מטוהרים, משולש מים מסוננים זה שמקורו בארה " ב. כיף : לקרואה הוא המשקה המושלם לכל אירוע.לקרואה Mocktail מתכונים אפילו לספק התזה של כיף למסיבה הבאה שלך או לקבל ביחד.בואו לקרוא להביא כיף אורח חיים בריא שלך!.לא קלוריות.ללא ממתיקים מלאכותיים.נתרן חינם.באופן טבעי בטעמים.לקרואה Cúrate דובדבן לימון.זרעי רימון. 2 חלקים לקרואה Cúrate דובדבן לימון.נענע.ליקר דובדבנים.לימון. 2-3oz של לקרואה Cúrate דובדבן לימון. 1oz.ליקר רימונים. 1oz.מיץ לימון. 1 ליים ההגה.צבעים : דובדבן לימון "דובדבן לימון" לקרואה מים מוגזים מרענן ובריא משקה זה יכול להיות נהנה בכל סביבה.כל לגימה של לקרואה מוגזים מים בטעמים עם המהות הטבעית שמנים מופק בשם הפרי על אוכל.הוא מכיל 0-קלוריות, 0-ממתיקים, ו 0-נתרן.זה אומר שאתה יכול ליהנות את הטעם המרענן של משקאות מוגזים לחלוטין ללא רגשות אשם.ובר משקאות מוגזים הם טבעונים, ללא גלוטן, בטעם מעולה!המים שלנו הוא שמקורו בארה " ב ויש לו טביעת רגל הפחמנית נמוכה יותר.אדם ממוצע צריך לשתות שמונה 8-עוז כוסות מים ביום, עם לקרואה מים מוגזים, כל אחד מאותם שמונה כוסות יכול יש התלהבות מיוחדת שאתה אוהב!תיהנו לקרוא!.

אודות המוצר

בחירת לקוחות

bubly מים מוגזים, אננס, 12 Fl Oz (חבילה של 8)
  • חדש
דירוגי לקוחות:

bubly מים מוגזים, אננס, 12 Fl Oz (חבילה של 8)

כולל 8 (12oz) פחיות של bubly, סודה בטעם אננס.לא קלוריות.לא ממתיקים.כל החיוכים.מרענן, פריך bubly מים מוגזים עם מברך �

ILS 11.97