• חדש
CYCLESPEED אופניים מתקפלים מנעול 4 ספרות אנטי גניבה שילוב אופניים עם נעילה רמת האבטחה 6 הכבדות קיפול מנעול האופניים, 2.8 רגל חזקה לאופניים, מנעולים לאופניים אבטחה, מנעול שר?

CYCLESPEED אופניים מתקפלים מנעול 4 ספרות אנטי גניבה שילוב אופניים עם נעילה רמת האבטחה 6 הכבדות קיפול מנעול האופניים, 2.8 רגל חזקה

Buyers rating:
ILS 40.48

זמינות

????【כיצד לאפס את הסיסמה】את הקוד ההגה לא יכול להיות מופעל כאשר המנעול נפתח. -735g הכבדות המנעול.את התושבת של אופניים מנעול שרשרת מבטיח הפרש של בטיחות. ????【ארבע ספרות הסיסמה לשלב】4 ספרות שרשרת אופניים מנעולים מגן על האופניים שלך כדי להיות בטוחה יותר, נוחה עבורך, כדי להגדיר סיסמה משלך.אבטחת שרשרת מנעול להפוך את האופניים שלך בטוח יותר. לאחר הזנת הקוד הנכון, אתה צריך ללחוץ אפור כפתור כדי לפתוח את מתקפלות אופני הרים נעל, אז זה יותר קשה עבור מישהו כדי לפתוח את מנעול האופניים שרשרת ללא סיסמא.77 ס " מ, גודל קטן מאוד, אבל את המשקל עם סוגר הוא 735g. PA6 פלסטיק כיסוי, מגן עליך האופניים לא להיות שרוט על ידי מנעול שרשרת, גם להגן על גוף המנעול, להתרחק חלודה וקורוזיה; 3.5 מ ' זרוק בדיקת מדפסת 5000n למשוך את המבחן.שם הוא לא בלתי ניתן להריסה מנעול בעולם, כדי להבטיח את האופניים לא יהיה גנוב, פארק שבו אנשים באים והולכים, או בגינה שלך יכול להיות טוב יותר.זה גורם לנו כועס, אז יש מנעולי קומבינציה, בשילוב מסורתי מנעול האופניים קל להיות שבור במנעול צילינדר, אבל הליבה שלנו מנעול צילינדר הוא עשוי באיכות גבוהה מתכת, מאוזנת, חלודה הוכחה, בלתי שביר, קורוזיה הוכחה. -PA6 כיסוי פלסטיק, לא לגרד את החישורים כאשר נועלים את האופניים שלך.5 מ ' זרוק בדיקת מדפסת 5000n למשוך את המבחן.איפוס מנעול הקוד לוקח קצת מאמץ כדי לדחוף את הכפתור השחור לעומק הנדרש, לעולם אכפת הגדרת סיסמה בטעות ואני לא יודע את הסיסמה החדשה. ????【רפלקטור על תושבת +100% לאחר המכירה】בלילה, הרוכב יכול להיות לב הרבה יותר בקלות על ידי מכונית מתקרבת מאחור.59 אינץ'), סגסוגת אבץ+סגסוגת נחושת מנעול צילינדר עם ABS חיפוי, הופך את מנעול האופניים שילוב אנטי-חיתוך, אנטי-ניסור, אנטי-ניפוץ. -קטן גודל מקופל אבל פרש ההיקף 85 ס " מ, יכול לנעול 3 זוגות אופניים.לא רק מגן על האופניים שלך, אלא גם מסייעת שלך לילה רכיבה על בטיחות.זוכר את הסיסמה שלך, ולאחר מכן להתחיל את הרכיבה בלי מפתחות.קשה לגנבים לגנוב את האופניים שלך.אנו מספקים 3 חודשים ללא סיבה לחזור ולהחליף את הסחורה, אין כל סיכון מנסה, אם יש לך שאלות כלשהן, אנא פנה אלינו בזמן.PA6 פלסטיק+חוזק גבוהה סגסוגת פלדה נעילת גוף סגסוגת אבץ+סגסוגת נחושת מנעול צילינדר עם ABS לכסות, אופניים מתקפלים יכולים עובד טוב בכל העונה, מ -30℃ - 60℃, כמעט ולא השפיע על ידי התפשטות תרמית והתכווצות, לא יהיה קשה לפתוח.????【קומפקטי, כבד ויציב】את גודל מקופל של שרשרת האופניים הוא 4.PA6 פלסטיק+חוזק גבוהה סגסוגת פלדה נעילת הגוף (0.אנחנו תמיד מבינים שאנחנו שוכחים לקחת את המפתחות, עד מנסה לפתוח את מנעול האופניים. עיצוב טוב של הסוגר, הופך את מתקפלים אופניים מנעול קבוע בחוזקה על האופניים צינור, לעולם לא רועד, לא קול, אפילו רכיבה על כביש מהמורות; 2.את התושבת של אופניים אבטחה שרשרת המנעול מבטיח הפרש של בטיחות.המנעול יכול ליצור בעיה גדולה עבור גנבים.אבל, זה רק צרות, להחנות את האופניים על הראייה שלך יכול להיות הבטוח ביותר.בלילה, הרוכב יכול להיות לב הרבה יותר בקלות על ידי מכונית מתקרבת מאחור.זה משאיר את המנעול מן העומס, קורוזיה.

אודות המוצר

בחירת לקוחות