• חדש
HysiPrui 265x250 מ מ לבנות צלחת מגנטית השטח עם ידית עבור Anycubic Vyper מדפסת 3D החום במיטה מדבקה

HysiPrui 265x250 מ מ לבנות צלחת מגנטית השטח עם ידית עבור Anycubic Vyper מדפסת 3D החום במיטה מדבקה

Buyers rating:
ILS 19.05

זמינות

לבנות צלחת מורכבת משני חלקים.חלק מקל למיטה עם דבק 3 M.חלק ב ' גמיש, תישאר חלק עם מגנט.כדי להבטיח חיי שירות ארוכים יותר, נא לא לחמם אותו מעל 80ºC ולא לחמם אותו מעל 60ºC במשך זמן רב.בבקשה תרגיעו סביב 30ºC לקחת את הדגמים.אם מגנטיות היא בשבוע, אתה יכול להתאים את החלק העליון כדי למצוא את כיוון טוב יותר של מגנטיות. 265x250 מ " מ מרובע גודל.תואם עם Anycubic Vyper כיירון מדפסת 3 D החום במיטה מדבקה.קל להסרה : לקלף את החלק העליון מהחום המיטה לכופף את זה בעדינות להוריד דגמים בקלות, כמו זה גמיש.בבקשה תראה את המותג "Hysi Prui" כדי להבטיח את מה שאתה צריך הוא אותנטי, אחרת אנחנו לא יכולים להבטיח את איכות המוצר.מפרט המוצר : סוג : חומר מגנטי : PC+מגנט גודל : 10.4"x9.8" כיכר (265x250mm) תואם עם Anycubic Vyper כיירון מדפסת 3 D החום במיטה.הערה : 1. בבקשה לא לעבוד יותר מ 80℃ אחרת זה היה משפיע על איכות ההדפסה ברצינות. 2. להתאים את לוח למצוא כיוון טוב יותר של מגנטיות 3. בשל העובי של המדבקה, בבקשה להתאים את גובה ציר Z (טמפרטורה גבוהה של הצינור יגרום נזק מדבקה) 4. נא לא להדפיס את שרירי הבטן או PETG כמו ABS צריך לפחות 100ºC 5. אם זה "מלוכלך" לאחר מודפס, בבקשה לנקות אותו עם מטלית רכה, אלכוהול במידת הצורך.לאחר שירות ומכירות : אנו מספקים שירות לאחר מכירה על כל המוצרים הנרכשים מהחנות שלנו.רק אל תהסס לפנות אלינו בדוא " ל בכל עת.אנו מציעים פתרון משביע רצון בהקדם האפשרי.בתוך 24 שעות.

אודות המוצר

Type:
Magnetic
Material:
PC+Magnet
Size:
10.4x9.8 square (265x250mm)
Compatible with Anycubic Vyper Chiron 3D Printer Heat Bed. :
Note:
1. Please do not work higher than 80℃ otherwise it would affect the printing quality seriously. :
2. Adjust the panel to find a better direction of magnetism :
3. Due to the thickness of the sticker, please adjust the height of your Z axis (high temperature of the nozzle will damage the sticker) :
4. Please do not print ABS or PETG as ABS need at least 100ºC :
5. If it get “dirty” after you printed, please clean it with a soft cloth and alcohol if necessary. :
AFTER SALES SERVICE:
We provide after sales service for all the products purchased from our store. Just feel free to contact us by email anytime. We will offer a satisfactory solution asap. within 24 hours.

בחירת לקוחות