• חדש
Shacoryze בחזרה מגן מסך לאייפון 12 [3-Pack], אחורי זכוכית מחוסמת [לתחושה מגע] מזג זכוכית סרט Premium HD בהירות אנטי טביעת אצבע/שריטה תואם עם iPhone 12 (6.1 אינץ')

Shacoryze בחזרה מגן מסך לאייפון 12 [3-Pack], אחורי זכוכית מחוסמת [לתחושה מגע] מזג זכוכית סרט Premium HD בהירות אנטי טביעת אצבע/שריטה

Buyers rating:
ILS 14.23

זמינות

"הדור החדש : 3-לחבר חזרה" - תוכנן במיוחד עבור i Phone 12 (6.1") מדויק של מגזרות.מכסה אחורי של הטלפון שלך עם מבוצר זכוכית אשר נותן הגנה מלאה עבור i Phone12. אולטרה דק 0.3 מ " מ עובי, אמין, גמיש, מבטיח תאימות מלאה עם מסך מגע רגישות. "עבור i Phone 12 (6.1") בלבד"- אלה מגיני מסך עם 2.5 D קצה מעוגלת לעבוד גם על ה-i Phone 12. "במקרה ידידותי" - כדי לשפר את תאימות עם רוב המקרים, זכוכית מחוסמת אינה מקצה לקצה עיצוב, כך במקרים לא תלחץ על חזרה מגן כדי להפוך את הקצה לקבל סדוק. "קל להתקנה"- עם ערכת התקנה, זה יהיה יותר קל לשים את זכוכית מחוסמת שלך i Phone12. נותן לך התקנה מהירה וקלה ניסיון. "הגנה מלאה" - עד קשיות 9 H אשר למעשה יכול להגן על i Phone שלך 12 לא רצויים שחיקה ושריטות על ידי סכינים, מפתחות ועוד כמה קשה חומרים.שמציעות אולטרה ברור, הידרופובי, ו oleophobic מסך ציפוי, הגנה מפני קצות האצבעות, זיעה, שאריות שמן.שומר מסך הטלפון שלך וטהור כל היום.

אודות המוצר

בחירת לקוחות