• חדש
CUBESPACE 4-מדף מתקפל מתכת מדפים יחידות, קיפול מדפים לאחסון עם גלגלים, מתקפל מדפים פלדה כבד חובה אחסון המוסך & הארגון(4 קומות)

CUBESPACE 4-מדף מתקפל מתכת מדפים יחידות, קיפול מדפים לאחסון עם גלגלים, מתקפל מדפים פלדה כבד חובה אחסון המוסך & הארגון(4 קומות)

Buyers rating:
ILS 128.40

זמינות

【מיידית להשתמש】ארבע קל להחליק עמיד גלגלים עם 360°, סיבוב שני גלגלים עם מעצורים לעשות את זה מתכת אחסון מדף יציב יותר.היא נפתחת, מתקפל בשניות.את עיצוב מתקפל מאפשר לך לאחסן את זה בכל פינה של החדר שלך כאשר לא משתמשים. 【בטיחות ובריאות】מתקפל, מדפים עשויים בריא ובטוח חומרים.הם מספקים סביבת עבודה בטוחה ובריאה עבור כל.בנוסף, רשת לוחות כוללים אוורור טוב זה שומר דברים יבש עם לא excitant ריח. 【חסון בנייה】0.04" עמיד עם מסגרת מתכת משולש עיצוב מבנה, משופרת יכולת נשיאת עומס, ויציבות.השירות הזה מדף יכול להכיל 260 ק " ג למטר שורה.מושלם עבור כבד אחסון-כמו כלים. 【רב תכליתי להשתמש】גודל פתוח - 28.35" L x 14.96" W x 48.03" ח. גודל מקופל - 3.8" L x 14.96" W x 48.03" ח. מתקפל המדפים מושלם עבור מטבחים, מוסכים, חדרי מקלחת, מרפסות, מחסנים, משרדים, בתי ספר.את פשוט מראה מודרני יתאים היטב עם רהיטים אחרים. 【התקנה חינם & MAINTANENCE】במלואו למעט גלגלים.4 קומות מתקפל יחידת אחסון, באמצעות אבקת מצופה פלדה, קל לניקוי והוא מוגן מפני חלודה.בנוסף, הוא חזק מספיק כדי לעמוד בפני לחות ולכלוך.אנטי-חלודה אלקטרוסטטית ריסוס לסיים.אין עקבות של ריתוך.קל לנקות. 0.04" עמיד מסגרת מתכת עם משולש עיצוב מבנה, דובים עד 260 ק " ג בכל שורה.ישנם 4 הכבדות גלגל עם 360 מעלות סיבוב. 2 גלגלים הניתנים לנעילה עם מתכת הבלמים לאפשר יציב לעצור.פותח קפלים תוך שניות.עם שדרוג עיצוב מתקפל, זה לא ייקח יותר מקום כאשר אינו בשימוש.אנטי-חלודה אלקטרוסטטית ריסוס לסיים.אין עקבות של ריתוך.קל לנקות.0.04" עמיד מסגרת מתכת עם משולש עיצוב מבנה, דובים עד 260 ק " ג בכל שורה.ישנם 4 הכבדות גלגל עם 360 מעלות סיבוב. 2 גלגלים הניתנים לנעילה עם מתכת הבלמים לאפשר יציב לעצור.פותח קפלים תוך שניות.עם שדרוג עיצוב מתקפל, זה לא ייקח יותר מקום כאשר אינו בשימוש.

אודות המוצר

בחירת לקוחות

משופע קולב רכבת חוט מדפים
  • חדש
דירוגי לקוחות:

משופע קולב רכבת חוט מדפים

1 החריצים משופע הוק לשימוש עבור ביגוד, מסכי מסחר ועוד.מתחבר עם כלול מדף קליפ 1" קוטר חוט מדפים פוסט פשוט לצ

ILS 122.10
הגונדולה יחידת מדפים, 52InH, 48InW, 36InD
  • חדש
דירוגי לקוחות:

הגונדולה יחידת מדפים, 52InH, 48InW, 36InD

פריט : .מדפים סגנון : פתח.מדף קיבולת : 200 lb.כולל : .סיום : .גונדולה, רכבל יחידת מדפים, אורך כולל 36 ב., חומר פלדה,

ILS 87.73