• חדש
6 חתול לבן שטוח מוגן Ethernet כבל הרשת (15 רגל), REXUS במהירות גבוהה 10Gbps LAN חוטי לאינטרנט תיקון כבל עם מחבר RJ45 מהר יותר Cat5/Cat5e (C6F50B)

6 חתול לבן שטוח מוגן Ethernet כבל הרשת (15 רגל), REXUS במהירות גבוהה 10Gbps LAN חוטי לאינטרנט תיקון כבל עם מחבר RJ45 מהר יותר

Buyers rating:
ILS 10.48

זמינות

【מהירות גבוהה רוחב פס גבוה של עד 250 מגה-הרץ, תומך העברת נתונים במהירות גבוהה במשחקים מקוונים באינטרנט high definition video streaming, שרת יישומים, מחשוב ענן, מעקב וידאו. 【תאימות】 Cat 6 כבל הרשת תואם עם Cat5/Cat5e כבל ethernet.לספק אוניברסליות קישוריות עבור אחד Xbox, Xbox 360, מתגים, נתבים, מודמים, PS3, PS4, PS5, מחשב, מחשב נייד, מדפסות, רשת, מדפסות, פלייסטיישן, 5, אחסון ברשת המצורפת להתקן, ADSL, NAS, טלפונים Vo IP ועוד. 【עיצוב שטוח&קליפים בחינם】 אפילו לא יכול להרגיש או לראות את הכבל תחת שטיח או שטיח.קל יותר לעמוד צמוד לקיר.גמיש, דק, בלתי מורגש אבל הארדי.לחסוך מקום, אם אתה לא צריך את כל האורך.גם יחד עם 1 קליפ לכל 0.5 מטרים לפחות ל-5 מטר או יותר אורך בחינם. 【100% חשופים חוטי נחושת】 UTP כבל ה-ethernet, באיכות גבוהה RJ45 מחברים לספק חיבור מאובטח, מינימלי רעש, פחות הפרעות. 【עמיד】באיכות גבוהה כבל Cat 6 לשרוד בסביבה שונה, קל להתקנה חיצונית וגם פנימית.מקומט מחבר עיצוב לא יכול easyer להפסיק.

אודות המוצר

בחירת לקוחות