• חדש
גאטלינג מכונת הבועות עבור ילדים חיצונית,בועה צעצועים עם 8-חור,2021 צעצועים מגניבים אוטומטי מפוח הבועה קיץ חיצונית צעצועים לילדים וילדות טובות, מתנת יום הולדת(שחור)

גאטלינג מכונת הבועות עבור ילדים חיצונית,בועה צעצועים עם 8-חור,2021 צעצועים מגניבים אוטומטי מפוח הבועה קיץ חיצונית צעצועים לילדים

Buyers rating:
ILS 8.54

זמינות

【סופר ערך הקיץ צעצוע】הקיץ מגיע,בועה האקדח הוא נהדר עבור נושאים מסיבות, אירועים, טקסים, קרנבלים, מסיבות יום הולדת, מסיבת מועדפים, קמפינג, ליל כל הקדושים, חתונות, כיתות לימוד, סל הפסחא stuffers, חיצונית מים צעצוע משחק אירועים, חופים, תרמילים, בחצר האחורית מסיבות קצף ועוד!. 【סופר כיף】ילדים אוהבים בועות.מכונת הבועות הוא סופר כיף לשחק, גם לבנים וגם בנות אוהבים לשחק עם בועות צעצועים, הם משחקים כדי ליהנות, לשלוח ילדים בועה אקדח במתנה הם יהיו מאושרים לצרוח.בועה האקדח, מכונת בועות, מכונת בועות, לתת לילדים ליהנות בקיץ כיף. 【בטוח ולא רעיל】עשוי רעיל ומקורי פלסטיק ABS.אל תדאג לגבי בטיחות, תאימות עם בדיקות בטיחות. 【2021 צעצועים מגניבים & מתנה】צעצועים מגניבים פופולרי ב-2021, מתנת יום הולדת מושלמת, מושלם חיצונית צעצועים. 【חבילה מכילה】הערה!!!החבילה כוללת רק בועה האקדח, קערה, לא נוזלי, כולל סוללה.בועה צעצועים.

אודות המוצר

בחירת לקוחות