• חדש
מקצועי חד Pruners, גן Pruners, עץ Trimmers Secateurs, לעקוף את המזמרה, Secateurs, יד Pruner, מזמרות, גינון מספריים קוצץ על צמחים, גינון קאטר (עץ מלא)

מקצועי חד Pruners, גן Pruners, עץ Trimmers Secateurs, לעקוף את המזמרה, Secateurs, יד Pruner, מזמרות, גינון מספריים קוצץ על צמחים,

Buyers rating:
ILS 26.95

זמינות

★ ביצועים גבוהים להבים : להבים של גן Pruners אימוץ מקצועי SK-5 פלדה הוא אולטרה חזק, חד, חלודה, קורוזיה עמידים.מזמרה חוסך זמן ועושה את גיזום קל יותר.הוא אידיאלי לשימוש גיזום וחיתוך של רוז בוש, שיחים, גדר חיה, גבעולים אור ארוחות בוקר וכו'. ★ אמין, יציב ועמיד : ידיות של היד שלנו. pruner לאמץ תעופה כיתה סגסוגת אלומיניום למות יצוק, לאחר 9 סיבובים טיפול פני השטח אבקה אלקטרוסטטית ריסוס טכנולוגיית ציפוי non-slip המותג המפורסם חיצונית טיפול פני השטח חומר, הגינה שלנו קליפרס לא רק מרקם מושלם, אבל גם הוא קל, אמין, יציב ועמיד. ★ בטוח : גן המזמרה יש מנעול בטיחות אשר יכול להיות בצורה חלקה פתח ונעל עם יד אחת, אתה יכול להשתמש גם עבור נשים וילדים. ★ עיצוב ארגונומי ולפעול נוחות : לעקוף את המזמרה יש לי נוח ידית ארגונומית, בולם זעזועים מגומי כריות.Sap groove מונע דבק שמחזיק את הלהבים נקיים כאשר חיתוך. ★ שלמים להבטיח את שביעות רצון : שביעות רצונו של הלקוח שלנו הוא הראשון והאחרון מטרות מוחל את כל פעילות עסקית.אנו מציעים אחריות מוגבלת לכל החיים, אם מסיבה כלשהי אתה לא מרוצה עם Secateurs/גן מספריים, פשוט צרו איתנו קשר ואנחנו נעשה את זה נכון.סגנון : עץ מלא.

אודות המוצר

בחירת לקוחות