• חדש
Ashee RFID חסימת הגנת הפרטיות עור הטלפון הנייד, הארנק בכיס, הכיס בעל כרטיס עם טבעת לעמוד מקל על מכשירים ניידים, דבק המדבקה חזרה (שחור)

Ashee RFID חסימת הגנת הפרטיות עור הטלפון הנייד, הארנק בכיס, הכיס בעל כרטיס עם טבעת לעמוד מקל על מכשירים ניידים, דבק המדבקה חזרה

Buyers rating:
ILS 10.48

זמינות

RFID PU עור הטלפון החכם בכיס עם סיבוב טבעת מתכת על גב זה הופך את המכשיר למכשיר לעמוד.RFID כיס מגינה על שלמות האלקטרוני שלך נתונים אישיים על כרטיסי אשראי וכו'.כולל נשלף דבק 3 M בחזרה למיקום על חזרה של טלפון חכם, טלפון נייד או מכשיר נייד.אחת בכיס זוגות כמו ארנק – להכניס תעבורה כרטיסי, כרטיסי אשראי, תעודות זהות וכרטיסי ביקור. 360 תואר סיבוב טבעת לעמוד : עם 360 מעלות Rotatability , מותר לך להסתובב אותו בצורה אנכית או אופקית כדי למצוא מושלם זוויות צפייה לצפייה בסרטים וסרטונים עם ידיים חופשיות.גודל מוצר : 3.6 x 2.4 אינץ'. 4 ב1 עיצוב : 1. טלפון סלולרי טבעת לעמוד;2. טלפון סלולרי טבעת מחזיק, 3. נרתיק עור PU 4. RFID Protection RFID כיס מגינה על שלמות האלקטרוני שלך נתונים אישיים על כרטיסי אשראי וכו'.360 תואר סיבוב טבעת לעמוד : עם 360 מעלות Rotatability, מותר לך להסתובב אותו בצורה אנכית או אופקית כדי למצוא מושלם זוויות צפייה לצפייה בסרטים וסרטונים עם ידיים חופשיות.טלפון סלולרי טבעת מחזיק לעזור לך לתפוס את הטלפון הנייד שלך עם יד אחת בתוקף בקלות.למנוע החלקה או להפיל את הטלפון שלך בזמן צילום תמונות נרתיק עור PU להחזיק כרטיס אשראי, כסף, ביל או דומה יומי קטן גאדג 'טים בקלות & בחוזקה צמיגות חזקה : דביק, ידידותי לסביבה ומעשי ג' ל מאומץ כדי לגרום לטלפון לצלצל לעמוד יכול להיות דבוק את טבליות/טלפונים או על המקרים בתקיפות אוניברסלי תאימות : אין הגבלה של התקן תחולה, מה שאומר שזה תואם כמעט את כל הסוגים של מכשירים דיגיטליים כגון הטלפון הסלולרי, טאבלטים ו i Pad, וכו'.שימוש : 1. לנקות את הגב של המכשיר הנייד שלך. 2. הסר את הסרט דבק. 3. הנח את הכרטיס התיק על הגב של הטלפון שלך ולחץ על זה לרגע להידבק בחוזקה. 4. אם אתה לא רוצה להשתמש בו, זה יכול להסיר נקי מהטלפון הנייד שלך בחזרה בקלות. 5. RFID = זיהוי תדר רדיו.

אודות המוצר

בחירת לקוחות