• חדש
HomLux 6ft לעקוף הזזה דלת האסם החומרה ערכת כפול דלתות + 12 כבד למשוך את המים עגול שחור ידית הדלת להגדיר, קל להתקנה, לשימוש חוזר, חלק, שחור (אני במצב קולב)

HomLux 6ft לעקוף הזזה דלת האסם החומרה ערכת כפול דלתות + 12 כבד למשוך את המים עגול שחור ידית הדלת להגדיר, קל להתקנה, לשימוש חוזר,

Buyers rating:
ILS 34.44

זמינות

【עמיד ויציב】Hom Lux לעקוף הזזה דלת האסם חומרה קיט בנוי באיכות גבוהה, פחמן פלדה, הכולל עם חסין אש, אנטי-חלודה.דוב קיבולת של מסלולים גלגלות הוא 350lbs, שהוא גבוה יותר מאשר רוב המוצרים בשוק.נהדר עבור 1 3/8 - 1 3/4" דלת עובי פנל. 【לחיסכון】כדי להציל את החלל, Hom Lux לעקוף כפול חומרה הדלת ערכת לתלות את 2 דלתות על מסלול יחיד. *שים לב בבקשה-בבקשה תזכורת כי הדלתות באופן מלא להשקיע, יש חפיפה חלקית בין 2 הדלתות.אז את לוחות הדלת צריך להיות רחב יותר מאשר פתיחה או אחר רולים יפגע יחד כאשר דלת אחת שקופיות, גם לנהוג אחרת הדלת כדי להחליק. 【קל להרכבה 12 סנטימטר עגול שחור להתמודד עם סט .כל הרכבה חומרה כלולה כפי שאתם רואים בתמונות. *הדלת לא כלול. 【100% המוכר אחריות】אם הפריט שלך מגיע מצב פגום, אנא צור איתנו קשר ראשון.אנו נשלח לך החלפה ללא תשלום עבור חסר/ערק חלקים.המקצועי שלנו צוות שירות תמיד מנסים כמיטב יכולתם כדי לספק לך.Homlux לעקוף את החובה כבדה חסון הזזה דלת האסם חומרה קיט אשר כולל אני-בצורת 6ft לעקוף את דלת האסם חומרה קיט ו-12" עגול שחור אסם ידית הדלת.

אודות המוצר

בחירת לקוחות