• חדש
meioro בד שולחן קפה חום עם פסים המפה ציציות כותנה פשתן אבק-הוכחה כיסוי שולחן האוכל קפה מזנון מטבח, שולחנות פיקניק, מסיבות מקורה חיצונית מרובע מפות (35x35 מ)

meioro בד שולחן קפה חום עם פסים המפה ציציות כותנה פשתן אבק-הוכחה כיסוי שולחן האוכל קפה מזנון מטבח, שולחנות פיקניק, מסיבות מקורה

Buyers rating:
ILS 14.98

זמינות

☛ שונים meioro המפה גודל : (כיכר המפה : 23"x23" / 35"x 35" / 55"x55")(מלבן המפה : 55"x70" / 55"x78" / 55"x86" / 55"x98" / 55"x102" / 39"x55" / 47"x47" / 47"x62" / 47"x70" / ) (סיבוב המפה : 39 אינץ '/ 47 אינץ '/ 59 אינץ'). ☛ לתקן את השולחן חמוד : קלאסי החווה מוצק בד השולחן כדי לשפר את עיצוב שולחן, לקשט את שולחן פינת אוכל בכל יום, בכל רגע.מתאים עבור שולחן מתקפל,בחדר האוכל שולחן, מזנון, שולחן, שולחן קלפים וכו'. ☛ יישום רחב : מלון איכותי לשימוש יומיומי המפה, מספר, גודל מושלם עבור מטבח, חדר אוכל, מסיבת חתונה, חג תפאורה.פנימי או חיצוני משתמשים.המפה מגן על שלך, שולחן צד, שולחן קפה, שולחן שולחנות. ☛ פשוטה, בד הטבע המפה יכולה לשמש הרבה זמן.זה לא רק נוח, אלא גם עשה את תרומתו לסביבה. ☛ אכפת לי טיפים : ברזל נמוכה או להניח אותם שטוחים, ישר מהמייבש, כדי למנוע קמטים.במכונה & dryable.כביסה עדינה, נפילה יבשה נמוך, נמוך ברזל אם יש צורך. ☛שם המוצר מבוא פסים "על הקצה", בד שולחן מלבני מפות פשתן שולחן מכסה☛בד : linen The שילוב של השניים משלימים אחד את השני.להביא את בריאות החיים,חברת אותך הרבה זמן, גם בחורף,פשוט אך חמים.☛פשוט קלאסי, קווים אלמנטים להתלבש השולחן שלך, לתת לך נוחות ושקט, להביא אותך ואת המשפחה היקרה בזמן הארוחה.☛לגבי היישום-גודל קטן : מיקרוגל, מקרר, שולחן ליד המיטה,טלוויזיה כיסוי הספה, משענת יד, חזרה מגבת.גודל גדול : שולחן מתקפל,בחדר האוכל שולחן,מזנון, שולחן,שולחן קלפים,מסעדה, שולחן כתיבה, שולחן מחשב, שולחן ישיבות, ספה וכו'.☛אכפת הוראות : 1.להשתמש במים קרים, עדיף לשטוף בעדינות ביד.2.זמן השריה לא צריך להיות יותר מדי זמן.3.חומרי ניקוי לא צריך להיות שפך ישירות על המפה כדי להימנע חלקית דהייה.4.שכב לייבוש בחדר מאוורר המקום, להימנע מחשיפה.☛כל הבדים מבוססים על חומרי הדפסה טכנולוגיה, תקני ייצור מחמירים, בטיחות והגנת הסביבה.♥התקווה שלנו מפות יביא לך חוויה נעימה!.

אודות המוצר

בחירת לקוחות