• חדש
Unitedtime מגנטי מקרה עם חגורת קליפ נרתיק תואם עם MagSafe תוכנן עבור iPhone 13 Pro , מחוספס Shockproof צבא הגנה קשוח הפגוש הטלפון מכסה כבד (סגול)

Unitedtime מגנטי מקרה עם חגורת קליפ נרתיק תואם עם MagSafe תוכנן עבור iPhone 13 Pro , מחוספס Shockproof צבא הגנה קשוח הפגוש הטלפון

Buyers rating:
ILS 112.65

זמינות

1.[מושלם] 2021 החדש עוצב הכבדות שריון Mag-בטוחה תיק עם חגורת קליפ נרתיק היד רצועת היד שרוך לטלפון 13 Pro, לגשת בקלות כפתורים, רמקול, מצלמה, טעינת ממשק באותו מגזרות עשוי דיוק דפוס. 2.[MAG-בטוח COMPATIABLE ] עם מגנטי Mag-בטוח עיצוב להפוך את המקרה מגנטי סגנון תיק תואם עם Mag Safe אביזרים. 3.[MULTI-LAYER הגנה טובה הפנימי פוליקרבונט מעטפת גומי רך החיצונית , דיוק נועד צבאית shockproof במקרה הטלפון שלך 13 Pro. 4.[הגנה כל סיבוב עם TPU ספיגת זעזועים, גידלתי ארבעה סביב פינות מגן על הטלפון שלך 13 Pro , אז זה לא יושפעו על-ידי נפילה.עמוק המצלמה הקשר מגן על המצלמה מפני שריטות תוך שמירה מלאה פלאש וצילום פונקציה. 5.[זרוק הגנה] בבטחה שומר את הטלפון שלך 13 Pro מ רציני טיפות, לכלוך, שריטות, בליטות, לגמרי במקרה עמידות הכבדות הגנה.צבאית עם תפס חגורה נרתיק קייס לאייפון 13 Pro Compatiable עם Magsafe (בלי מגן מסך).מאפשר גישה נוחה לכל היציאות והכפתורים.שפה מורמת להגן על מסך הטלפון עדשת המצלמה.מחוספס Shockproof צבאית קשה עמיד.טלפון כיסוי כבד.מגנטי מיוחד תואם מג-בטוח עיצוב להפוך את המקרה מגנטי סגנון תיק תואם עם כל Mag-בטוח אביזרים.בשורה ישרה מגנטים לבצע טעינה אלחוטית מהר יותר וקל יותר מאשר אי פעם, מתן קסום לצרף ולנתק ניסיון ושמירה על מהירות הטעינה.לא רק לספק הגנה עבור 13 Pro , אבל גם להביא את המקורי טעינה מהירות החוויה.הגנה מגנטית סדרה הכבדות השריון תיק : .קל להישבר ולהוריד מיוחד, עיצוב מחוספס מספק את Shockproof איכות : .רב-שכבתית להגנה.גבוהה השפעה פוליקרבונט מעטפת גומי סינתטי לכיסוי החיצוני לשלב כדי להגן על הטלפון החדש שלך, 13 Pro מפני בלאי תאונות אקראיות 100% גישה אודיו/ברק יציאות,נפח/כוח כפתורים, אפס הקרבה. : .אין שום בעיה עם טעינה אלחוטית עבור טלפון 13 Pro 5 G עם התיק הזה על : .טיפים חמים לפני התקנה נכונה של מוצר זה המפתח להצלחה הגנה, אז אנא בצע את המדריך למשתמש לפני כל שימוש. : .מה בקופסה. 1 x מקרה עבור i Phone 13 Pro 5 G 2021. 1 x מדריך למשתמש(אנא קרא לפני השימוש). 1 x היד רצועת היד מים. 1x תפס חגורה Holdter.

אודות המוצר

בחירת לקוחות