• חדש
Airpods מקרה, TOROTOP סיליקון אוויר פוד Case כיסוי חמוד מגן סט אביזרים עם בלינג פיל מחזיק מפתחות/אוזן וו/תיבת אחסון תואם עבור אפל Airpods 1&2 נשים בנות(בורגונדי)

Airpods מקרה, TOROTOP סיליקון אוויר פוד Case כיסוי חמוד מגן סט אביזרים עם בלינג פיל מחזיק מפתחות/אוזן וו/תיבת אחסון תואם עבור

Buyers rating:
ILS 14.98

זמינות

【אופנה AIRPODS סיליקון המקרים כיסוי להגדיר】מקיף Airpod אביזרים כלולים - 1* Airpods מקרה סיליקון[חזית LED גלוי],2*Airpods אוזן וו,1*להסרה carabiner,1*Airpod אביזרים תיק נשיאה תיק,1*סופר חמוד בלינג פיל Airpods תיק מחזיק מפתחות. 【המושך את העין AIRPODS תיק מחזיק מפתחות】סופר חמוד airpods תיק עם שיק תכשיטים פיל מחזיקי מפתחות שהוא מושלם עבור לקשט את אפל airpods.וזה אופנה ייחודיים, כאשר אתה מצרף את המפתח שלך, את החגורה, את התיקים שלכם וכן הלאה.לא משנה לכבוד, אלו האופנה airpod אביזרים הם בטוחים כדי לעורר שיחה. 【ידידותי לסביבה חומר】TOROTOP חמוד Airpod מקרה כיסוי , עשוי ידידותי לסביבה סיליקון,שכבת פני השטח של חלקה כמו עור של תינוק,רק חצי אונקיה עדיין מגן על אפל Airpod מפני אבק ,לכלוך ,שריטות והלם. 【להתאים בצורה מושלמת】חיתוך על ידי עובש דיוק ,שמירה על כל מקרה מתאים עבור שלך airpod.מדויק עמלות עבור גישה קלה של נמל הטעינה, עבור נוחות לחייב את airpods מלמטה מבלי להסיר את המקרה.(ברק כבל Airpods טעינה מקרה הם לא כלולים). 【החיים צו ב TOROTOP】אופנה יותר ועמיד עיצובים עזרים airpods לבחירה TOROTOP מבטיח לך את האיכות הטובה ביותר על ידי מתן אחריות לכל החיים.אתה עדיין מחפש את הטוב ביותר מקיף של אביזרים עבור אפל Air Pods?.TOROTOP 7 1 Air Pods תיק אביזרים להגן על Air Pods לחלוטין בכל ההיבטים!.

אודות המוצר

בחירת לקוחות