• חדש
QC35 החלפת Earpads שקט נוחות 35 משטח אוזן QC35 ii כריות כרית ערכת כוסות מכסה Muffs תואם עם בוז שקט נוחות 35 ii אלחוטית, אוזניות Bluetooth אביזרים עור (כסף)

QC35 החלפת Earpads שקט נוחות 35 משטח אוזן QC35 ii כריות כרית ערכת כוסות מכסה Muffs תואם עם בוז שקט נוחות 35 ii אלחוטית, אוזניות

Buyers rating:
ILS 20.91

זמינות

【אותה איכות צבע כמו OEM 】כמו המקור earpads , אין הבדל בצבע, באיכות, תחליף מושלם.qc35 החלפת earpads גרם של חלבון עמיד עור רך לנשימה עור מושלם ידידותי.מובנה מאוד אלסטי קצף זיכרון כדי decrese הרעש ולשפר רעש חוסם. 【לחסוך זמן, כסף 】אתה רק צריך להשקיע יותר מעשר להחליף הקודם שלך אבד או שחוקים qc35 earpads ולהפוך את האוזניות החדש.קונה את האוזניות החדשות או תיקונים באמצעות שירותים אחרים הם 10 פעמים יותר יקר. 【קל להתקנה 】שקט נוחות 35 משטח אוזן החלפת קל להתקנה ולשימוש, כשתסיים לצפות בסרטון ב-Youtube.זה לוקח רק 2 דקות כדי להשלים. 【תואם אוזניות 】QC35 ii החלפת earpads תואם עם שקט נוחות 35 ii / שקט נוחות 35 אלחוטית bluetooth אוזניות ביטול רעש בלבד. (אינו מתאים סדרות אחרות) תכולת אריזה : 2 x qc35 החלפת רפידות (האוזניות אינן כלולות).

אודות המוצר

בחירת לקוחות