• חדש
Le קונטה פטיו מטריית כיסוי בד אוקספורד 600D, מתאים 7.5 ft, 9 ft & 10 ft שוק שולחן חיצוני שמשיות, עם עמעום עמידים & עמיד למים בד, שקית אחסון & התקנת מוט (אפור & צבא ירוק)

Le קונטה פטיו מטריית כיסוי בד אוקספורד 600D, מתאים 7.5 ft, 9 ft & 10 ft שוק שולחן חיצוני שמשיות, עם עמעום עמידים & עמיד למים בד,

Buyers rating:
ILS 34.48

זמינות

☂הגנה מושלמת : מתאים 7ft - 10ft (חופה קוטר) tier 1/2 שכבות שוק מטריה, Le קונטה מטריית הכיסוי מונע את המטרייה שלך החופה מפני גשם שחיקה, קל דהייה & אבק.זה עוזר לשמור על חופה של סגנון וצבע במשך תקופה ארוכה. ☂עליון בד : עבה 600 D בד אוקספורד מורכבת מ 2 שכבות להבטיח הגנה מפני קרני UV.המטרייה שלנו מכסה ידועים שלהם פרימיום, לטווח ארוך חומרים עשויים לעמוד בפני גשם כבד ולאחר מספר תנאי מזג האוויר. ☂שדרוג עיצוב פרקטי : drawstrings בתחתית מסייעת להבטיח את הכיסוי נשאר במקום.חסון תפרים מוסיף אמין כוח לאורך זמן ביצועי לעונה הבאה.אנו מספקים לך עם חינם עזר מוט סיבים אשר מסייעת להגדיר בקלות את הכיסוי. ☂נקי & אחסון : כדי לנקות את כיסוי, נגב בעדינות את פני השטח עם מטלית לחה ולייבש בשמש.אנחנו עשינו את זה קל לך לאחסן את הכיסוי ב-600 D הכבדות שקית אחסון כאשר לא בשימוש. ☂שירות לקוחות : כאן ב " לה קונטה, אנחנו גאים מוצרים איכותיים, מציעים אחריות של שנה אחת על המטריה תכסה יחד עם ברמה עולמית, שירות לקוחות.גודל : 74.8" | צבע : גריי & צבא ירוק.

אודות המוצר

בחירת לקוחות