• חדש
טיפול באור המנורה, אולטרה-דק-UV חינם 10000Lux טיפול המנורה, 3 טמפרטורות צבע, בהירות מתכווננת, פונקצית טיימר, מתאים בבית/במשרד.

טיפול באור המנורה, אולטרה-דק-UV חינם 10000Lux טיפול המנורה, 3 טמפרטורות צבע, בהירות מתכווננת, פונקצית טיימר, מתאים בבית/במשרד.

Buyers rating:
ILS 52.50

זמינות

【משודרג טיפול באור המנורה】מעולה, מראה ייחודי. 10,000 לוקס בעוצמה המדמה אור יום טבעי ב-6500 K עם קרני UV.הבהוב חיסול טכנולוגיה אופטית בוהק שליטה עדשה תאורה.משפר את מצב הרוח, מגביר חיוניות, מחזק בריא מחזור שינה. 【Stepless עמעום】דים או להאיר את אור מ 10% - 100% בהירות עם לחץ של טמפרטורת צבע כפתור. 3 טמפרטורת צבע אפשרויות, מגניב לבן חם, לבן חם, צהוב.אתה יכול להתאים את הבהירות כדי להתאים את המצב שלך, כדי למנוע לאמץ את העיניים. 【חכם טיימר】ארבע טיימר עיצוב, הילוך אחד כל 15 דקות, לחץ על לחצן טיימר כדי לבחור את הזמן הנכון כדי להשתמש, אז אתה יכול ליהנות חיים יותר בנוחות, ביעילות נלחם נגד החורף, כחול, לשפר את מצב הרוח שלך. 【נייד ומעשי】גודל המוצר הוא 6.3 x 5.5 x 0.4 אינץ'.זה יכול להביא לך מלא חם ניסיון בחדר השינה, בסלון, במטבח, במשרד, ברכב ובמקומות אחרים אתה רוצה לקבל את אור השמש.עם להסרה לעמוד, אתה יכול לשים את זה בתיק שלך לשאת אותו איתך. 【מלא אהבה】להביא את אור מנורת הטיפול ולשלוח החמימות האנשים שאתה מתגעגע בחורף הזה!בין אם זה חבר, הורה, מאהב, אחות, זה יהיה מתאים.אני מאמינה שהם יאהבו את המתנה הזאת!.את אריה מתוק טיפול באור המנורה מספקת אור בחורף, מעונן וגשום ימים.אור השמש הוא חלק חשוב של חיים בריאים.לקבל התחלה טובה, להתרכז בעבודה שלך, להירגע במהלך היום.מרגיש את הטוב ביותר לא משנה היכן אתם נמצאים, במשרד, בבית, או בעת נסיעה.את אריה מתוק טיפול באור המנורה מספקת אור בחורף, מעונן וגשום ימים.אור השמש הוא חלק חשוב בריא life Get התחלה טובה, להתרכז בעבודה שלך, להירגע לאורך day Feel את הטוב ביותר לא משנה היכן אתם נמצאים, במשרד, בבית, או בעת נסיעה.בשל איכות הסביבה ועבודה גורמים, היעדר אור שמש, שיבשו את השעון הביולוגי, אנשים לעתים קרובות מרגישים עייפים, מדוכאים, ואפילו נדודי שינה, אשר משפיע על החיים שלהם ועל העבודה.LED שלנו טיפול אור תוספי שלך על ידי אור המדמה אור טבעי כדי לעזור לווסת את מצב הרוח שלכם, לשפר את איכות החיים, כמו גם את יעילות העבודה, וכו'.

אודות המוצר

בחירת לקוחות

אור אדום טיפול לשיער
  • חדש
דירוגי לקוחות:

אור אדום טיפול לשיער

אדוםLED.שחור מתכוונן רצועה עם אבזם.דורש 1 סוללה CR2032 (כלולה).אדום בוהק הוביל lightband נוח נוח סרט.האורות לזרוח ע

ILS 26.32