• חדש
Genround בקבוק זכוכית חותך, בקבוק קאטר DIY מכונה לחיתוך יין, בירה, וויסקי, אלכוהול, שמפניה משקאות עגול בקבוקים לעצב משקפיים שחורים.

Genround בקבוק זכוכית חותך, בקבוק קאטר DIY מכונה לחיתוך יין, בירה, וויסקי, אלכוהול, שמפניה משקאות עגול בקבוקים לעצב משקפיים שחורים.

Buyers rating:
ILS 140.70

זמינות

אורך חיתוך - מן הבקבוק התחתון נקודת חיתוך : 5".חיתוך בקוטר של סיבוב זכוכית בקבוקים או צנצנות : 0.5" 2", לספק לך לחתוך את שני מהחלק העליון או התחתון של זכוכית, בקבוקים, צנצנות.מתאים עם רוב של בירה/יין/שתייה זכוכית עגול בקבוקים (וודקה, מחודדות, שמפניה, קפטן מורגן, "פרייה", מים, פטרון, בשאגות, גרנד מרנייה, פיירסטון אם קוטר של הבקבוק הוא מעבר 2", מציע להשתמש שלנו לשדרג גרסה 2.1).קל להשתמש בו ולעבוד בצורה מושלמת.פשוט מניחים את הבקבוק על מכשיר תמיכה, להחיל קבוע מתונה של לחץ, לסובב; לחמם את ציון מעל מים רותחים ומים קרים לסירוגין להתרחץ שלוש פעמים.עמיד יותר וקל יותר לשימוש מאשר דגמי פלסטיק, זה מאוד עמיד מתכת הבקבוק קאטר יהיה לך חיתוך הבקבוקים באופן מושלם ב 5 צעדים פשוטים.חיתוך חלק.התוצאות יפתיעו אותך, נקי שובר כמעט כל הזמן.אפילו עבה בקבוקי שמפניה לשבור בקלות ובצורה חלקה.זמן שימוש : החותך בעל 3 להבי חיתוך בתוך דיסק.כל להב עשוי חדה, קשה מתכתי-פלדה.את העמידות נבדקו על ידי 50,000 פעמים חיתוך עדיין עובד בחדות נהדרת.יצירתי סביבתי protection.By את יצירתית למחזר רעיונות, עבודת יד, עיסוק, לקשט את בלעדיים יפים החיים ולעזור לך לעשות קצת לסביבה הגנה. 1) Align : .להתאים את רולים של הבקבוק קאטר, כך הבקבוק מונח טוב.יש לך הרבה אפשרויות ההתאמה, אז אתה יכול לעבוד צר מאוד בקבוקים בקבוקים גדולים מאוד.החלק התחתון של הבקבוק מונח כנגד מעמד גבוה מתכת. 2) ניקוד : .להפוך את הבקבוק תחת לחץ עדין באופן שווה וללא שיקוע לכיוון אחד - פעם אחת בלבד.זה לא טוב עבור חיתוך ההגה או את התוצאה הסופית לעבור לחתוך מספר פעמים.שים לב כי חיתוך הגלגל יכול לדחוף בחופשיות נגד הבקבוק. 3) נפרדים : .שיטה 1 : חום מים ולהפעיל את מים חמים מאוד על הסופר.להפוך את הבקבוק לאט.אז הם מיד מים קרים מהברז.חזור על התהליך כמה פעמים עד חתיכות זכוכית מתפרקים.שיטה 2 : חום השריטה עם להבה של נר, תמיד להפוך את הבקבוק ואז להרוות את זה , לשים את הבקבוק לתוך מי קרח.התהליך חייב להיות חוזר על עצמו מספר פעמים. 4) שחיקה : .אם הבקבוק חלקים מופרדים, את הקצוות החדים צריך להיות מעובד עם נייר זכוכית.חשוב צריך תשומת לב. 1.את בקבוק זכוכית בטח לא שיורית נוזל או תוויות. 2. לשמור מרחק בטיחות ללבוש כפפות בעת עבודה עם זכוכית. 3. מתאים רק בקבוקים עם קוטר בין 0.5"-2".אם קוטר של הבקבוק הוא מעבר 2", מציע להשתמש שלנו לשדרג גרסה 2.1.החבילה : . 1 * בקבוק זכוכית חותך. 1 * מדריך למשתמש. 4 * נייר זכוכית. 1 * מפתח הקס.

אודות המוצר

בחירת לקוחות

Oakton חמצן מומס מטר אבזר קיט
  • חדש
דירוגי לקוחות:

Oakton חמצן מומס מטר אבזר קיט

חמצן מומס (DO) מטר אביזר ערכת לקבלת סיוע לעשות קריאות.שני להחלפה קרום כובעים על מנת להקל על התחזוקה.קשה תיק

ILS 149.99
osmometer - קרמיקה 11oz ספל לבן, לבן
  • חדש
דירוגי לקוחות:

osmometer - קרמיקה 11oz ספל לבן, לבן

ספלים מגניבים זה 11oz לבן ספל קפה.עם שלה נוח, מושלם בצורת להתמודד עם אותו גורם מטפל, זה יותר מדי קל.את כוס קפ

ILS 34.34