• חדש
אופנוע רציפים אינדיקטורים LED האיתות האורות אוניברסלי הכידון תוחמים 3 חוטים מיני חזית קדמיים ואחוריים תואם עם הארלי ימאהה הונדה קוואסאקי(שחור עם אדום/ענבר אור)

אופנוע רציפים אינדיקטורים LED האיתות האורות אוניברסלי הכידון תוחמים 3 חוטים מיני חזית קדמיים ואחוריים תואם עם הארלי ימאהה הונדה

Buyers rating:
ILS 23.98

זמינות

????אוניברסלי תאימות-אוניברסליות אלה האיתות האורות מתאימה לכל אופנועים עם 8 מ " מ בולט האחורי סקירה מראה גזע או הכידון המצמד הענף.תואם עם הארלי Sportster, Dyna, Fatbob, דרך המלך, Softail, כביש דאייה, הונדה, ימאהה, סוזוקי, קוואסקי, דוקאטי, קרוזר, רחוב אופניים, בית קפה מרוץ, וכל מותאם אישית ליישום. ????2 צבע האורות 3 חוטים-אלה אופנוע Led רציף להפוך אותות עם הפעלת אור מובנה 11pcs בעוצמה גבוהה SMD led צ ' יפס, 5pcs על הפעלת אור ו-6יח על כיווני מחוון.זורם ענבר אור איתות לבן/אדום האור פועל האור.גודל Mini אבל סופר מבריק, מאוד לשפר את האופנוע המראה. ????IP66 עמיד למים-כל אלה מיני LED אופנוע קדמיים ואחוריים עשויים מתכת הדיור מעושן מחשב עדשה וחתום גם על הקצה.תעשייתי עמיד למים דבק משמש כדי לאטום את החוט בחזרה חור כדי להבטיח להשלים עמיד למים, dustproof.תישאר מואר מאוד חם, קר, גשם או שלג ימים. ????קל INSTALLATI3 חוט להפוך אותות על אופנועים הם קלים להתקנה, plug and play.החוט השחור מתחבר שלילי, חוט אדום פועל האור ואת החוט הירוק כדי להפוך אות.מרכיב זה תחת מנוף המצמד, מאבטח במקום עם המראה הרכבה בולט. ????חבילת תוכן-1 זוג קטן להפוך אותות אופנוע הקדמי מחוון.מוצר ואחריות להחזר כספי זמינים, כל בעיה, רק באופן חופשי לפנות אלינו ואנחנו יכולים לפתור את זה בזמן.שם המוצר : הבלם, המצמד תוחמים.עמדה על אופניים : חזית.חומר : מתכת הסוגר, פלסטיק עדשה.צבע גוף : שחור/כרום.צבע עדשה : מעשן.אורות צבע : כתום (זורם) + לבן/אדום.תאורה סוג : LED.מתח : 12 V.בולט גודל : approx. 8 מ " מ.נמכר ביחידות : זוג.אלה אופנוע אינדיקטורים זורם האיתות האורות תכונה משחק מהיר, יותר בהיר כפול צבע נוריות סט קומפקטי מעטה מתכת.מקדימה, מיני אופנוע איתות פונקציה כמו ריצה אור אינדיקטורים כיוונית.מרכיב זה תחת מנוף המצמד, מאבטח במקום עם המראה הרכבה בולט.החבילה כוללת : . -FITMENT-אלה הכידון LED להפוך אותות הם אוניברסליים על אופנוע 12 V עם 8 מ " מ במראה גזע הרכבה ברגים.כגון תואם עם הארלי Sportster Softail Dyna FLHT FLHR FLTR FLHX FLSS FLSTFBS, הונדה שאדו VLX 600 V-כוכב 650,סוזוקי שדרות, ימאהה, קוואסקי, דוקאטי, קרוזר, מסוקים, רחוב אופניים ועוד יישומים מותאמים אישית.אלה אופנוע אינדיקטורים זורם האיתות האורות תכונה משחק מהיר, יותר בהיר כפול צבע נוריות סט קומפקטי מעטה מתכת.מקדימה, מיני אופנוע איתות פונקציה כמו ריצה אור אינדיקטורים כיוונית.מרכיב זה תחת מנוף המצמד, מאבטח במקום עם המראה הרכבה בולט.החבילה כוללת : . 1 זוג מיני led אופנוע הכידון להפוך אותות.

אודות המוצר

בחירת לקוחות