• חדש
Duokon אוטומטי טווח Photometer תצוגה דיגיטלית עוצמת הארה מטר פלסטיק כף יד אלקטרונית מד אור

Duokon אוטומטי טווח Photometer תצוגה דיגיטלית עוצמת הארה מטר פלסטיק כף יד אלקטרונית מד אור

Buyers rating:
ILS 34.03

זמינות

את photometer, יש את הפונקציה של מחזיקים את המקסימום, מינימום קריאות, אשר נוח לאנשים לבדוק.את המקסימום, מינימום מדידה מבחר כפתורים קלים לשימוש.זה יכול לעבור באופן אקראי.יש אפשרות להחליף LX/FC יחידות.אוטומטי מדידת רמת הבחירה, המדידה טווח מ-1 LX ל-200,000 LX.מדידת ציוד המרה לחצן הפונקציה : לחץ על טווח כפתור המזמורים לממש את ההמרה מדידה שונים של גלגלי שיניים.מכשיר פונקציה הגדרת מפתח, לחץ לחיצה ארוכה על מקש מצב במשך יותר מ 5 שניות להיכנס LX/FC.מפרט : סוג פריט : עוצמת הארה מטר חומר : פלסטיק משקל : Approx. 143g / 5oz תצוגה : 3 1/2 ספרות נוזלי מסך LCD תצוגה, מדידת טווח מ-1 LX ל-200,000 LX קצב הדגימה : 2.0 פעמים/sec לחזור על הבדיקה : ±2% טמפרטורה מאפיינים : ±0.1%°C ספק כוח : 2 סוללות AAA x (לא כלול במפעל, צריכים להיות מצוידים על ידי המשתמש) אופן שימוש : 1. מתג הפעלה כפתור : לחץ על ① לחצן מתג הפעלה/כיבוי. 2. מקסימום/מינימום מדידה בחירת כפתור : לחץ מרבי על הכפתור פעם אחת, מסך ה LCD-מציג את המקסימום סימן, הזן את מרבית מדידה פונקציה, רק את הערך המקסימלי במהלך המדידה התהליך מוצג,הקש שוב, מסך ה LCD-מציג את מין סימן , הזן את הערך המינימלי מדידה פונקציה, רק את הערך המינימלי למדידה התהליך מוצג, לחץ על MIN המפתח שוב, מין סימן נעלם, בזמן אמת מדידת הנתונים המוצגים. 3. מדידת הנתונים החזק את מקש הפונקציה : לחץ על החזק את מקש פעם אחת, מסך ה LCD-מציג את 8 סימן, מדידת הנתונים נעול, ואת עוצמת הארה המדידה יכולה להתבצע,לחץ על 8 מפתח שוב כדי לבטל את הנעילה, השלט נעלם, ואת עוצמת הארה נמדד שוב.רשימת החבילות : 1 x Photometer (סוללה לא כלולה) 1 x הידני.

אודות המוצר

Item Type:
Illuminance Meter
Material:
Plastic
Weight:
Approx. 143g / 5oz
Display:
3 1/2 digit liquid LCD screen display, measuring range from 1 LX to 200,000 LX
Sampling Rate:
2.0 times/sec
Repeat Test:
±2%
Temperature Characteristics:
±0.1%°C
Power Supply:
2 x AAA Batteries (Not included in the factory, need to be equipped by the user)
How to Use:
1. Power Switch Button:
Press the ① button to switch the power ON/OFF.
2. Maximum/Minimum Measurement Selection Button:
Press the Maximum button once, the LCD screen displays the Maximum sign, enter the maximum measurement function, only the maximum value during the measurement process is displayed,press again, the LCD screen displays the MIN sign , enter the minimum value measurement function, only the minimum value in the measurement process is displayed, press the MIN key again, the MIN sign disappears, and the real-time measurement data is displayed.
3. Measurement Data Hold Function Key:
Press the hold key once, the LCD screen displays the 8 sign, the measurement data is locked, and the illuminance measurement cannot be performed,press the 8 key again to cancel the lock, the sign disappears, and the illuminance is measured again.
Package List:
1 x Photometer (Battery Not Included) 1 x Manual :

בחירת לקוחות