• חדש
15 אמפר AC כניסת יציאת תקע המטען, על ידי אומן מקצועי-110-125 וולט, שקע, עמיד למים, החשמל קיבול, 20 אינץ משולבת חיצונית RV/חוף מאריך 5-15R (5278GCP1-לבן)

15 אמפר AC כניסת יציאת תקע המטען, על ידי אומן מקצועי-110-125 וולט, שקע, עמיד למים, החשמל קיבול, 20 אינץ משולבת חיצונית RV/חוף

Buyers rating:
ILS 34.45

זמינות

כוח לשום מקום - 125 וולט כוח כניסת שקע משולב עם 20 אינץ ' חיצוני כבל מאריך בשביל מכונית, סירה, נחת, משאית, טריילר, טנדר, רכב שטח תעשייה חשמל יישומים.עמיד למים - כולל לחץ להתאים את כיסוי הגומי על חזית וגב מדורג לשימוש חיצוני ומגן מפני האלמנטים.מקס כוח מדורג ב 15-אמפר עם הכבדות 14 AWG נחושת חיווט כוח מרבי זרימה, מוליכות.Plug-N-Go - פשוט הר סומק, משורבבות כלפי חוץ כוח מפרצון זה קל להתקנה, אין שינוי או יד חיווט הצורך, עולה לתוך 1.75 אינץ ' גודל חור.פעם בחיים-אף. בי. אס אחריות - מיועד לשימושים שונים, כולל על הסיפון מטענים לסוללות, להתקין בפגוש על בלוק המנוע תנורי חימום, לשפוך או לול שקעי חשמל, ועוד.את אומן-Pro מתח AC יציאת הפקק תכונות : קטן התקנה חור - רק 1.75" אינץ'.מתאים בוגרים רבים קיימים מתקין שהיה קטן יותר פתחים ומשמש 2 חור בורג דפוס.Unbranded – מושלם עבור OEM, הכיסוי הוא פשוט מתמזג עם מותאם אישית שלך התקנות.כבר מאריך שלנו – תקן GCP1 כבל החשמל 20" אינץ ' ארוך, עשוי 100% נחושת 14 AWG חיווט הוא מדורג ב 15 אמפר - 1875 וואט.האטימה מכסה על קדמי ואחורי מגן מפני פגעי הטבע.עוצב עבור סירות, קרוואנים, כלי רכב, משאיות ועוד.אחריות לכל החיים - אנחנו יודעים מה שנדרש כדי להפוך את מוצרים באיכות הגבוהה ביותר ואנו עומדים מאחורי כל מה שאנחנו מוכרים, לכן יש לנו רק מוצרי חשמל מגובה על ידי החיים. אף. בי. אס, ערבות.

אודות המוצר

בחירת לקוחות