• חדש
בטוחה משודרג שלט אלחוטי מדחום בשר על גריל w/4 רגשים | דיגיטלי מיידי לקרוא מזון מדי חום w/עמיד מזון כיתה נירוסטה בדיקות עבור מעשנים, מנגל, תנור (בונוס מטלית לחה)

בטוחה משודרג שלט אלחוטי מדחום בשר על גריל w/4 רגשים | דיגיטלי מיידי לקרוא מזון מדי חום w/עמיד מזון כיתה נירוסטה בדיקות עבור מעשנים,

Buyers rating:
ILS 39.00

זמינות

????שדרוג 4-בדיקה מדחום בשר על גריל - מעשן מדחום עם ארבעה (4) באיכות מזון נירוסטה בדיקות יכולות לפקח על ארבעה סוגי מזונות שונים על הגריל/תנור/מעשן באותו הזמן. ????קח את הניחושים מתוך הבישול שלך אלחוטי דיגיטלי מדחום מזון יש את השלט בטווח של עד 328 מטר, ומאפשר לך לעקוב בקלות אחר בישול מן הסלון שלך או בחצר האחורית.לעקוב אחר האוכל שלך טמפרטורה בקלות בעת הטיפול משימות אחרות. ????משרד החקלאות מראש הטמפרטורה הגדרות - בחר מתוך שמונה (8) בשר שונים והגדרות חמש (5) doneness רמות.כל טמפרטורות קבועות מראש שאתה יכול לאפס את הטעם הרצוי.את המדחום יש "לספור עד" ו "הספירה לאחור" טיימר פונקציות.לאחר צליה מדחום מתוכנת על הטמפרטורה הרצויה, מקלט יצפצף ופלאש כאשר הטמפרטורה הגיעה. ????אופטימלי דיוק – דיגיטלית, מהירות קריאת נתונים תוך שניות.המטבח שלנו מדחום בשר יכול להציג את הטמפרטורות בשני צלזיוס ו צלזיוס מגיע עם תאורה אחורית, מסך LCD.מצויד רגיש הבדיקות נירוסטה חבל קלוע.טווח טמפרטורת אמצעי בין -4°F עד 572°פרנהייט (-20°C-300°C), עם 1. 8°F/1°C דיוק. ????2. שנה אחריות יצרן - זה גריל מנגל מדחום מכוסה על ידי בטוחה של אחריות מורחבת, לספק לך ללא תשלום של 30 יום החזר מדחום במצב טיימר מצב יכול להפעיל בו זמנית : מראש היעד טמפרטורות (על פי משרד החקלאות מזון doneness רמות), אזעקות יכולות להיות מוגדרות מראש על מאכלים מסוימים (8 סוגים של מזון + תכנות, 5 טעם הבחירות); פרנהייט ואת צלזיוס (°C / °F) המרה של טמפרטורת יחידת;LCD עם תאורה אחורית צבע יהפוך אדום של תפוז כאשר alarming Memory פונקציה.שומר באופן אוטומטי את הסט האחרון ערך (טיימר יעד הטמפרטורה) אחרי כיבוי (כאשר הסוללה לא נלקח החוצה); המקלט והמשדר הם מצוידים עם חכם קליפ חוט לעמוד, אשר יכול לשמש כדי לעמוד על fl על פני השטח.גב קליפ של המקלט יכול להיות פי xed על החגורה ונשא בכל עת.את החוט לעמוד של המשדר ניתן להסיר התקנת לכיוון חדש כדי לשמש וו לתלות על התנור.SPECIFICATIONSWireless מרחק שידור : ≤328 רגל.הגבוה ביותר עמיד בטמפרטורה (בדיקה) : 716°F/380°CWaterproof כיתה (בדיקה) : IPX7 Temperature טווח : -4 ~ 572°FTemperature סטיית : ±1.8 °F (±1°C)טווח תזמון : 0'0-99'59", מופעל על סוללות עם שלט אלחוטי מדחום בשר.4*סוללות אלקליין AA לא כלולות.

אודות המוצר

בחירת לקוחות