• חדש
3 חבילת טיסה בכדור ילדים צעצועים RC מעופפת צעצוע ביד לשלוט ממסוק אינפרא אדום אינדוקציה חג המולד מתנות לחג לילדים RC טיסה להאיר צעצועים מקורה חיצוני המשחק שלט רחוק ט נט?

3 חבילת טיסה בכדור ילדים צעצועים RC מעופפת צעצוע ביד לשלוט ממסוק אינפרא אדום אינדוקציה חג המולד מתנות לחג לילדים RC טיסה להאיר

Buyers rating:
ILS 41.98

זמינות

【3nd שדרוג יוקרה להגדיר】3 ב-1 ערך עף הכדור סט - אתה יכול לקבל 3 סטים של עטוף בנפרד כדורים מעופפים.הוא מכיל 3 עף הכדור צעצועים, 3 שלט רחוק, טעינה 3 שורות, 3 אריזת הקופסא.אתה יכול לתת אותם ל-1 עד 3 ילדים כמו מתנה.להתחיל מרובה משתתפים!. 【בטוח (או השתמש בשלט) 2. עף הכדור יכול לחוש את האובייקט כלפי מטה או בסביבה וזה יעבור בתבונה.ילדים יכולים לשים את הידיים מתחת לשלוט וגם לשמור את הכדור באוויר; 3. כיבוי : השתמש בשלט הרחוק או לתפוס את זה ביד, וכאשר עף הכדור נופל לקרקע או מתנגש עם אובייקטים אחרים, זה יהיה לעצור את הסחרור;. 【נטענת אור LED כדור】יפה צבעים משתנה לאין שיעור כאשר טסים.זה נהדר ערעור חזותי עבור ילדים ומבוגרים.אתה רק צריך לחבר את זה על USB 20-25 דקות.אותך ואת הילדים שלך, המשפחות ייהנו זה משעשע ולא תהליך פנטסטי!. 【עמיד צעצועים】 הכנפיים לא קל לשבור או להיות בקלות מעוות.עמיד מאוד לעמוד בפניו נזק כאשר הוא נופל.ואת הכדור " ט יעבור בתבונה כאשר הוא מזהה אובייקט מוצק.זה קל לילדים ללמוד ולשלוט.התנגשות הגנה : כאשר כדור עף, נופל לקרקע או מתנגש עם אובייקטים אחרים, זה יהיה לעצור את הסחרור;.כוח-הגנה על : טיסה בכדור יהיה נייח במשך 3 שניות כדי להבטיח את הבטיחות כאשר אתה מדליק את המתג;.אוטומטי כיבוי הגנה כאשר הטעינה מסתיימת.

אודות המוצר

בחירת לקוחות

קוסמי קצב עם כל מכה
  • חדש
דירוגי לקוחות:

קוסמי קצב עם כל מכה

ויג ' Iyer כבר שיחק בעבר בהרחבה עם Wadada של מר סמית זהב רביעייה, אבל האלבום הזה, שהופק על ידי מנפרד Eicher, הוא התי�

ILS 28.47