• חדש
12 יח ' בטיחות ילדים צמיד זיהוי,תעודת זהות בטיחות Wristbands Infobands צמידים לילדים ילד נסיעות אירוע טיול,עמיד למים, ילדים בטיחות הצמיד,אנטי איבד זיהוי צמיד,לשימוש חוזר מצוקה ?

12 יח ' בטיחות ילדים צמיד זיהוי,תעודת זהות בטיחות Wristbands Infobands צמידים לילדים ילד נסיעות אירוע טיול,עמיד למים, ילדים בטיחות

Buyers rating:
ILS 31.48

זמינות

PVC (פוליוויניל כלוריד)+PP (פוליפרופילן). 12x הילד אנטי אבוד בטיחות ID צמידים,1 x עט שחור. 【בטיחות צמיד 】 לתייג מספר טלפון, שם, כתובת או כל מידע אחר שיכול לתת את הילד מיידית סיוע חירום;. 【אורך מתכוונן】 הבטיחות צמדי מידות 7.7 x 0.8 ס "מ (19.5 x 2 ס" מ).אתה יכול להתאים fitable אורך על ילדים;. 【היקף להשתמש】 צבעונית דפוס הצמיד יכול לפגוש את שביעות הרצון שלך, מתאים למסיבות, גני משחקים, מרכזי קניות וכן הלאה;. 【קל להשתמש】 רק שני צעדים כדי להשלים, פשוט לכתוב את מספר הטלפון הנייד שלך לתוך מקום לספק על זהות בטיחות צמידים, פופ זה על הילדים היד, את בטיחות זיהוי להקות יכול להיות מתויג עם תקן עט כדורי, אשר קל ונוח לשימוש לילדים שלך;. 【עמיד .CZSYZCZS בטיחות צמיד יודע, הילדים עמיד למים, ולכן ניתן להשתמש בחיים, לשחק, חג מצבים.לא משנה לאיזה כיוון הילד שלך פועל, זה תמיד יש את פרטי הקשר שלך.

אודות המוצר

בחירת לקוחות