• חדש
הכלב קוצץ ציפורניים ו גוזם על ידי Boshel - עם בטיחות שומרים כדי למנוע חיתוך הציפורניים & בחינם פצירה - סכיני גילוח חדים - יציב שאינו מחליק ידיות - על בטוח, מקצועי בבית טיפו?

הכלב קוצץ ציפורניים ו גוזם על ידי Boshel - עם בטיחות שומרים כדי למנוע חיתוך הציפורניים & בחינם פצירה - סכיני גילוח חדים - יציב

Buyers rating:
ILS 23.98

זמינות

★ מומלץ על ידי אנשי מקצוע : את Boshel מחמד קוצץ ציפורניים היא ארגונומי מעוצב בעל עוצמה וקל לשימוש, טיפוח חיות מחמד, כלי הציפורן גוזם מומלץ על ידי בעלי חיים, מאמנים, וטרינרים, מקצועי מחמד groomers, אלפי לקוחות מרוצים, כמו את הטוב ביותר לחיות מחמד קוצץ ציפורניים על שימוש גדולות ובינוניות כלבים וחתולים. ★ חתכים נקיים כל הזמן : את חיית המחמד קוצץ ציפורניים עשויים באיכות גבוהה 3.5 מ " מ עובי פלדה אל חלד להבים חדים, זה חזק מספיק כדי לקצץ את הכלבים או החתולים ציפורניים רק עם חתך אחד, זה יהיה להישאר ערניים במשך שנים עבור מתח-חינם, חלקה, מהירה, חדה חתכים. ★ עיצוב ידידותי למשתמש : על כלבים מקצועי קוצץ ציפורניים נועד כדי שיהיה לך נוח בזמן לטפח את חיית המחמד שלך בבית, תכונות נוח, קל לאחיזה, החלקה, ארגונומי ידיות אשר להישאר בבטחה במקום בידיים שלך כדי להבטיח את קלות השימוש, למנוע מקרי פציעות וחתכים. ★ עצירת בטיחות משמש מהיר חיישן : את טיפוח הכלב קליפרס בבטחה לבוש עם עצירת בטיחות להב אשר מקטינה באופן משמעותי את הסיכון של חיתוך הציפורניים קצר מדי, לפצוע את הכלב שלך על ידי חיתוך פנימה מהר. ★ בונוס : מיני חינם פצירה כלולות קובץ ציפורניים חדות לאחר חיתוך שלך כלבים וחתולים הציפורניים ,הוא ממוקם בנוחות על שמאל ידית של המטוס.

אודות המוצר

בחירת לקוחות