• חדש
TRUSBER כוסות אפייה, 150 חתיכות הצבעוני ספינות Cupcake אפייה מחזיקי גביע מאפין כוסות אפייה חתונה, יום הולדת, חג המולד, מסיבות מקלחת תינוק (זהב חדשות הדפסה ולבן חדשות הדפסה)

TRUSBER כוסות אפייה, 150 חתיכות הצבעוני ספינות Cupcake אפייה מחזיקי גביע מאפין כוסות אפייה חתונה, יום הולדת, חג המולד, מסיבות

Buyers rating:
ILS 20.98

זמינות

בטוח & PREMIUM – גרם של מזון כיתה שומן הוכחה נייר, TRUSBER מאפין ספינות שאינם רעילים, שאינו מקל, עמיד למים, אשר מתחשב עבור שלך בריאות טובה.שלנו הצבעוני ספינות cupcake ניתן להשתמש בו.עמידות בחום – TRUSBER אפייה כוסות תנור בטוח יכול לעמוד בטמפרטורות של עד 220°C/425°F, החומר הוא שמן עמידות וזה לא קל לחדור.זה גם מפריד בקלות את העוגות.בגודל המתאים – עם חלק תחתון של 2 ס " מ קוטר, שלנו הצבעוני כוסות אפייה להשתלב סטנדרטי המאפינס או הקאפקייקס פן.הגובה שלה הוא. ₪ מ 2.2 ס "מ עד 3.2 ס" מ, קיבולת כ-3 גרם.אלגנטי הצבעוני עיצוב – עיצוב צבעוני כוסות מושלם עבור הצגת עוגות במסיבות.הכוסות האלה לייפות את המראה של עוגיות, אשר הם יותר אלגנטי לבן רגיל עטיפות.מגוון SET – ישנם לגמרי 150 חתיכות כוסות אפייה ב-2 צבעים : 100 זהב נייר עיתון ו-50 לבן נייר עיתון.מספיק כוסות אפייה בצבעים שונים לפגוש היומי שלך צריך. 1.מידע על המוצר - גודל המתאים תחתונה – 2 ס " מ קוטר,גובה כ.מ 2.2 ס "מ עד 3.2 ס" מ, קיבולת כ-3 גרם.שלנו הצבעוני כוסות אפייה להשתלב סטנדרטי המאפינס או הקאפקייקס פן. 2.עמידות בחום - TRUSBER אפייה כוסות תנור בטוח יכול לעמוד בטמפרטורות של עד 220°C/425°F, החומר פרימיום וזה לא קל לחדור.זה גם מפריד בקלות את העוגות. 3.בטוח & PREMIUM שלנו - טוליפ ספינות cupcake ניתן להשתמש בו.להפריד בקלות את העוגה.מתאים לחג המולד, מסיבות יום הולדת, מיוחדים אחרים.ורוד.הצהוב.הכחול.לבן אנד בראון.

אודות המוצר

בחירת לקוחות